location_on Twoja lokalizacja Polska ?
Dla Twojej wygody oraz w celu wyświetlenia prawidłowej ceny, wybierz kraj oraz język
Wybrane państwo

Możliwości

Wspinaj się po szczeblach sukcesu

CORAL CLUB

Zniżka na wszystkie produkty
Bonus rekomendacji
Dodatkowy rabat zwrotny

KUPUJ ZE ZNIŻKĄ

Korzystaj z produktów
Otrzymuj dodatkowe źródło dochodu 200 - 900 PLN.
Otrzymuj główne źródło dochodu i rozwijaj swoją działalność 1 200 - 8 000 PLN.
Otrzymuj dochód z Dywidend Partnerskich i buduj ścieżkę kariery na międzynarodowym poziomie od 8 000 do PLN.

ROZWIJAJ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Ciesz się zdrowym, aktywnym i wartościowym życiem
Otrzymuj kompleksowe wsparcie, zdobywaj wiedzę na temat produktów i rozwoju działalności
Stwórz własny biznes w oparciu o dużą, międzynarodową Firmę
Weź udział w Programie Rozwoju Biznesu i zwiększaj swoje dochody
Bądź w gronie ludzi sukcesu o tych samych dążeniach

REALIZUJ SWOJE PLANY

Każdy się zgodzi, że otrzymywanie dodatkowego dochodu w wysokości od 500 do 1300 złotych, nie ingerując przy tym znacznie w swój plan dnia, to świetna sprawa! Wystarczy kilka godzin tygodniowo na szkolenia oraz aktywne działania w kierunku pozyskiwania nowych Konsumentów oraz Dystrybutorów, a dochód od 500 złotych wzwyż stanie się osiągalny! Czy można przegapić taką okazję?!

Coral Club oferuje możliwość zakupu wysokiej jakości produktów dla zdrowia po specjalnej cenie klubowej. Zarejestruj się na stronie internetowej Firmy i otrzymuj zniżkę 20% od ceny detalicznej! Aby zostać Członkiem Klubu należy zarejestrować się (za pośrednictwem strony internetowej lub osobiście w dowolnym Biurze Sprzedaży) i otrzymać Numer Klubowy (CCI ID).

W celu aktywacji Numeru Klubowego (CCI ID), w ciągu 90 dni od momentu rejestracji Ankiety, należy dokonać oraz opłacić zamówienie startowe. Minimalna wartość zamówienia startowego wynosi 12 punktów bonusowych i może ulec zmianie zgodnie z Regulaminem Firmy.

Jeśli w ciągu 90 dni od momentu rejestracji Ankiety zamówienie startowe nie zostało złożone oraz opłacone, Numer Klubowy (CCI ID) zostaje anulowany. W celu ponownego złożenia zamówienia wymagane jest powtórne przejście procedury rejestracji (za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez zakup Karty Klubowej w Biurze Sprzedaży) i otrzymanie nowego Numeru Klubowego (CCI ID).

5% z Obrotu Osobistego Konsumentów/Konsumentów Premium/Asystentów w pierwszej linii będzie naliczane jako Bonus rekomendacji. Jeżeli jesteś Konsumentem, możesz wykorzystać Bonus rekomendacji do opłaty swoich osobistych zamówień.

Twoja pierwsza linia – wszyscy, którzy się zarejestrowali dzięki Twojej rekomendacji oraz wskazali Ciebie jako osobę polecającą.

Zaproś znajomych do Coral Club i uzyskaj Bonus rekomendacji 5% od ich zakupów!

Po tym jak zgromadzisz 500 punktów bonusowych, zyskasz możliwość zwrotu 10% od sumy wszystkich Twoich zakupów! Gromadząc 500 punktów bonusowych Twój status zmieni się z Konsumenta na Konsumenta Premium! Otrzymasz także dodatkowy przywilej – 10% rabat zwrotny.

Stopnie Konsument oraz Konsument Premium to pierwsze szczeble na Ścieżce Kariery Coral Club. To także Twoja wyjątkowa szansa na zmianę życia na lepsze w oparciu o produkty i możliwości, jakie oferuje Firma!

Zgodnie z Planem Marketingowym, Dystrybutorzy Coral Club otrzymują nie tylko bonus w wysokości 10-25% od obrotu swojej struktury, ale także procent od obrotu swoich Dyrektorów. Istnieje możliwość opłacania bonusami zakupów osobistych (do poziomu 30% wartości zamówienia), z korzyścią dla budżetu domowego. Jeśli zechcesz, możesz zamieniać bonusy na pieniądze i otrzymywać wynagrodzenie od Firmy za wykonaną pracę. W Coral Club wszystko jest możliwe!

Czy marzysz o założeniu oraz rozwoju własnej działalności? Możesz otrzymywać zarówno podstawowe źródło dochodu, jak i prowadzić własny biznes. Z Coral Club zyskujesz możliwość uczestnictwa w niezwykłych wydarzeniach, ciekawych szkoleniach oraz życia pełną piersią! A w rezultacie, Twoje dochody staną się jeszcze wyższe!

Weź udział w programach „Autobonus” i „Bonus nieruchomości”, w wydarzeniu „Wczasy Mistrzów”, a także w wyróżnieniach na najwyższym szczeblu – szczeblu Mistrzów Coral Club. A wszystko to w ciągu 12-15 miesięcy aktywnej działalności, szkoleń i uczestnictwa w wydarzeniach Firmy!

Kto z nas nie marzył o podróżach po całym świecie, o możliwości poznania interesujących ludzi, o niezwykłych przygodach i poszerzaniu horyzontów? Bez wątpienia, każdy! Wyobraź sobie, że przy tym można jeszcze wzbogacić się! Wyjątkową zaletą Coral Club jest możliwość budowania własnej działalności (poprzez poszukiwanie Partnerów i Konsumentów, oferowanie produktów Coral Club) praktycznie na całym świecie! Dystrybutorów Coral Club nie ogranicza przestrzeń biurowa oraz stałe godziny pracy! Pasywny dochód i stabilność finansowa – właśnie to otrzymują Partnerzy Coral Club. Firma daje realną szansę na rozwój międzynarodowej kariery!

Wyjątkowość Coral Club polega na systemowym podejściu do człowieka, do jego potrzeb społecznych oraz zdrowia.

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla utrzymania zdrowego i aktywnego trybu życia przez długie lata – i to właśnie zapewniają nasze produkty.

Coral Club daje możliwość społecznej aktywności, wykorzystania potencjału, który tkwi w każdym z nas, otrzymania zasłużonego uznania, zapewnia stabilność finansową oraz wysoką jakość życia – i to właśnie jest istotną działalności w Coral Club.

Coral Club oferuje wyjątkowe narzędzia szkoleniowe, opracowane w oparciu o doświadczenie Liderów Firmy. Zdobywaj wiedzę i przekazuj ją innym!

Specjaliści Coral Club regularnie przeprowadzają webinaria, poruszające aktualne tematy: o produktach, nowościach, doświadczeniu Liderów, którzy osiągnęli realny sukces itp.

Czy można mieć dochodowe, ciekawe, bez cienia ryzyka zajęcie, które gwarantuje bezpieczeństwo finansowe i rozwój osobisty, ale także jest pożytecznie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia? Tak, można!

Własna działalność i zarządzanie swoim czasem to rozwiązanie dla odważnych, zdecydowanych osób o proaktywnej postawie życiowej.

Coral Club oferuje:

 • Działalność jako źródło dochodu;
 • Działalność jako karierę;
 • Działalność jako misję;
 • Działalność jako pewność jutra;
 • Działalność jako sposób, by czynić świat lepszym.

Zespół to coś więcej, niż zwykła grupa ludzi. Współpraca w zespole daje wyjątkowy efekt zjednoczenia. Właśnie dlatego wysiłek zespołu znacznie przewyższa sumę wysiłków pojedynczych jego uczestników. Zespół ludzi sukcesu o podobnych dążeniach daje możliwość każdemu Członkowi Klubu w pełni odkryć swój potencjał.

Relacje w naszym zespole opierają się na następujących wartościach:

 • nowatorstwie i inicjatywności;
 • uczciwości i zaufaniu;
 • wzajemnym wsparciu;
 • ciągłym szkoleniu i zwiększaniu kompetencji.

Program Rozwoju Biznesu stwarza dodatkowe przywileje dla Partnerów Coral Club:

 1. Weź udział w wydarzeniu „Wczasy Mistrzów” od rangi Mistrz i wyższej.
 2. Weź udział w programach „Autobonus” i „Bonus nieruchomości” od rangi Mistrz i wyższej.

Do programu „Autobonus” Firma Coral Club wybrała markę samochodów, uznaną za niezawodną – Mercedes-Benz! Zdumiewająca jakość, dbałość o szczegóły, pierwszeństwo na rynku we wprowadzaniu najnowszych technologii, efektowny wygląd, niemiecka precyzja i nieustanny rozwój…

Styl samochodów Mercedes-Benz odzwierciedla wszechstronność osobowości, wysoki status społeczny, zdrowy styl życia, powodzenie i finansowe bezpieczeństwo Mistrzów Coral Club.

Szczegółowe informacje


thumb_up
Linia jakości
asd